ZABAWA Z BIBLIOTEKĄ SZKOLNĄ

W piątek 13 maja 2022 r. uczniowie mogli uczestniczyć w zabawie, która polegała na odszukiwaniu ukrytych w różnych zakamarkach szkoły kodów QR.

Pod kodami kryło się 5 zadań związanych z biblioteką, książką i czytaniem. Odpowiedzi trzeba było zapisać na kartce i przynieść ją bibliotekarce. Zabawę zorganizowano z okazji obchodów tygodnia bibliotek. Spośród osób, które udzieliły poprawnych odpowiedzi na zadania rozlosowano 3 nagrody książkowe, reszta uczestników zabawy również otrzymała nagrody - w postaci atrakcyjnych magnetycznych zakładek do książek. W zabawie udział wzięło 13 osób. Nagrodę książkową otrzymali: Dawid Serpina, Hanna Turowska i Michalina Kopczyńska. Uczniom spodobała się forma zabawy w postaci odszukiwania kodów QR i rozwiązywania zadań ukrytych pod kodami więc za rok znów będzie można się pobawić.

Nauczyciel bibliotekarz

Dorota Klekocka