Dzień Babci i Dziadka - 21 styczeń 2013

O tym, że 21 styczeń jest dniem szczególnym wie każdy wnuk i wnuczka. To oni w tym dniu spieszą, aby swoim dziadkom i babciom złożyć życzenia, wyściskać i podziękować. Podziękować za serce, ciepło, zrozumienie i rozpieszczanie.

Z wielkim przejęciem robiły więc wcześniej laurki i dziecięce upominki. Na tę okazję przygotowały też program artystyczny, w którym zaprezentowały się na szkolnej uroczystości, w szkole w Parnowie. Tylu szacownych gości, w tym budynku szkolnym z okazji Dnia Babci i Dziadka jeszcze nie gościliśmy. Każdy wnuk wypatrywał swojego zaproszonego gościa, i tylko uśmiech na twarzy dzieci świadczył, że Jest. Były wiersze, piosenki, krótkie inscenizacje, a nawet konkursy. Wszyscy świetnie się bawili. Na twarzach widać było wzruszenie i zadowolenie. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem przy kawie przygotowanym przez rodziców naszych uczniów.

Dziękujemy rodzicom za pomoc, a wszystkim gościom za tak liczne przybycie.

Maria Blicharska