INTEGRACJA Z PRZYJACIÓŁMI Z UKRAINY

12 kwietnia 2022r. w naszej biesiekierskiej szkole odbyło się spotkanie integracyjne uczniów klas 4, 5 i 6 z nowymi rówieśnikami z Ukrainy.

Najpierw był pyszny słodki poczęstunek. Ciasta, babeczki, czekoladki i słodycze bardzo wszystkim smakowały. Nowi koledzy i koleżanki zrewanżowali się swoimi wypiekami. Potem na sali gimnastycznej wspólnie graliśmy w siatkówkę. Nie było żadnego problemu z komunikacją i nawet zawiązały się pierwsze znajomości. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie. Jak zwykle stanęli na wysokości zadania. Słodyczy i napojów było w bród. Z dumą pokazaliśmy polską gościnność. Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji tego pięknego dnia kierujemy także do p. Doroty Gilich, p. Marty Łaby oraz opiekunów klas uczniów z Ukrainy.
Agnieszka Bokiej, Aleksandra Niewiadomska, Iwona Retecka