KAŻDY Z NAS INACZEJ POSTRZEGA ŚWIAT

01.04.2022 r. Pod takim hasłem rozpoczęliśmy serię działań mających na celu upowszechnienie wśród dzieci wiedzy na temat spektrum autyzmu.

W tym zadaniu brali udział nasi najmłodsi uczniowie oraz ich koleżanki i koledzy z Gminnego Przedszkola w Parnowie. Polegało ono na wykonaniu plakatu, którego myślą przewodnią była tolerancja, szacunek i akceptacja faktu, iż każdy z nas inaczej postrzega świat. Prace naszych dzieci zostały pokazane na wystawie w przedszkolu, a plakaty przedszkolaków zagościły u nas w szkole. Dzięki tej wymianie jeszcze bardziej mogliśmy zgłębić naszą różnorodność i indywidualizm.