WIOSENNE WARSZTATY

W dniu 18.03.2022 r. na terenie naszej szkoły zostały zorganizowane WARSZTATY WIELKANOCNE

Uczestnicy wykonali przepiękne jaja, które były tworzone techniką mix mediową przy użyciu utwardzacza powertex. Technika mix mediowa polega na kreatywnym łączeniu kilku technik przy wykorzystaniu wielu preparatów artystycznych. Im więcej technik i mediów wykorzystasz, tym bardziej interesujący i skomplikowany otrzymujemy projekt. Jedynym ograniczeniem w tworzeniu może być nasza wyobraźnia. Dzieci z rodzicami stworzyły również urocze zajączki. Bardzo dziękujemy Pani Marcie Łabie w przygotowaniu i  oprowadzeniu warsztatów z wykorzystaniem innowacyjnej techniki.
Serdeczne podziękowania za aktywny udział dla rodziców, naszych przyszłych i obecnych uczniów oraz za wspólnie spędzony czas.