ZAPRASZAMY NA DRZWI OTWARTE SZKOŁY

Serdecznie zapraszamy wszystkich sześciolatków i ich rodziców na Dzień Otwarty do naszej szkoły! Atrakcje i mile spędzony czas gwarantowany! Czekamy na Was  5 marca 2022 roku w godzinach 10:00-13:00. Ulotka-1; Ulotka-2

FAJNA SZKOŁA DLA FAJNYCH DZIECIAKÓW

Oprócz nowoczesnych metod nauczania nasza szkoła oferuje wiele zajęć specjalistycznych i zajęć rozwijających zainteresowania. Wysoce wykwalifikowana kadra, uczestnictwo w wielu atrakcyjnych projektach edukacyjnych, gabinety specjalistyczne oraz przyjazne sale lekcyjne gwarantują harmonijny rozwój naszego ucznia i przygotowanie go na odnoszenie kolejnych sukcesów. Zapraszamy wszystkich sześciolatków do naszej placówki. Fajna szkoła dla fajnych dzieciaków czeka na Was!