ZIMA W BIBLIOTECE

W ostatnim przedświątecznym tygodniu dzieci z zerówki wybrały się na nietypowe zajęcia do Biblioteki Publicznej Gminy Biesiekierz prowadzone przez panią Katarzynę Janik. Pani Kasia wprowadziła nas w magiczny czas Bożego Narodzenia.

Czas jakby zatrzymał się w miejscu. Przedszkolaki z zainteresowaniem słuchały opowieści o choince, wykonywały świąteczne kartki, ozdabiały papierowe choinki, pierniczki oraz chętnie wykazywały się nie tylko swoją kreatywnością, ale i również sportową dokładnością. Na zakończenie zajęć przedszkolaki wzięły udział w zabawie na najdłuższy łańcuch choinkowy.

Dziękujemy paniom Bibliotekarkom ,za tak wspaniale zorganizowane zajęcia i bardzo mile spędzony czas.

Opracowanie: Magdalena Sowa