UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

W dniu 25 czerwca 2021 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego.

Chociaż każda z klas spotkała się we własnej sali, czuliśmy się jedną społecznością szkolną. Ten rok nauki był inny niż wszystkie. Wymagał od nas wiele samodyscypliny, ale także nauczył nowych umiejętności w nowych warunkach. Pomimo trudności uczniowie odnieśli wiele sukcesów, a wyniki w nauce były bardzo wysokie.

Uczniowie z klas I – III , którzy otrzymali nagrody książkowe za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie:

Klasa I:

Julia Beyer, Bianka Marzec, Gabriela Nowicka, Piotr Girczys, Leon Żakowski i Gabriel Łoński.

Klasa II:

Bagrowski Wiktor, Grabowski Damian, Kamińska Irmina, Szeląg Miłosz, Kucharska Zuzanna, Kosut Michał i Kwiatkowska Laura.

Klasa III:

Chudzyńska Lena, Jachnowiec Kaja, Jakubowska Aleksandra, Kopczyńska Michalina, Niemczuk Kuba, Orlikowski Oliwier, Sobierajski Maciej, Łaba Łukasz, Szulęcka Kornelia, Jakubowska Aleksandra.

Uczniowie z najwyższą średnią w klasach IV- VII, którzy otrzymali świadectwo
z paskiem:

Gąsiorowski Adam 5,00

Klekociuk Mateusz 4,86

Kozak Milena 4,79

Stypendia za wyniki w nauce w II semestrze otrzymają:

1. Ludwiczak Hanna z kl. IV
  2. Peszkowska Amelia z kl. IV
  3. Kowalczyk Maja z kl. V
  4. Leśniewski Filip z kl. V
  5. Smagieł Dominik z kl. VI a
  6. Suska Julia z kl. VI a
  7. Szeląg Hanna z kl. VI a
  8. Chudzyńska Wiktoria VI b
  9. Gemborys Kornel z kl. VI b

10.  Krakowiak Julian z kl. VI b

11.  Niedziałek Paulina z kl. VI b

12.  Bałdyga Natalia z kl. VII a

13.  Łoński Aleksander z kl. VII a

14.  Gąsiorowski Adam kl. VII b

15.  Kowalska Patrycja z kl. VII b

16.  Smagieł Bartłomiej kl. VII b

Nagrodę specjalną od sponsora, Firmy Technika Betonowa Sp. Z o.o. w Biesiekierzu dla najlepszych uczniów w szkole otrzymali:

1. Kowalczyk Maja z kl. V (śr. 5,85)
  2. Łoński Aleksander z kl. VII a (śr. 5,57)
  3. Leśniewski Filip z kl. V (śr. 5,46) oraz Gemborys Kornel z kl. VI b (śr. 5,46)

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy sukcesów i życzymy powodzenia w kolejnych latach! Jesteśmy z Was dumni!

Sponsorowi, Firmie Technika Betonowa Sp. z o.o. bardzo dziękujemy za wspaniałe prezenty!

Nasze podziękowania i wyrazy uznania składamy także Pani Jolancie Kosteckiej, wieloletniej nauczycielce naszej szkoły, pracującej z klasami I- III, która w dniu dzisiejszym zakończyła przygodę z nauczaniem przechodząc na zasłużony wypoczynek.

Serdecznie dziękujemy Pani Małgorzacie Kuczyńskiej, która przez wiele lat pełniła funkcję przewodniczącej Rady Rodziców. Jesteśmy wdzięczni za poświęcenie i pracę na rzecz naszej szkoły.

Dziękujemy Rodzicom za ten wymagający rok pracy i ich bezinteresowne zaangażowanie w życie naszej szkoły, a zwłaszcza paniom Edycie Girczys, Kamili Krakowiak, Dorocie Stochle, Elżbiecie Niemczuk, Edycie Kowalskiej, Ewie Kowalczyk, Agnieszce Żakowskiej oraz Panom: Arkadiuszowi Krakowiakowi, Waldemarowi Girczysowi, Pawłowi Kopczyńskiemu, Konradowi Kosutowi i Czesławowi Kowalskiemu.

Zespół ds. promocji szkoły