SPOTKANIE Z DIETETYCZKĄ W RAMACH REALIZACJI ZDROWEGO TYGODNIA

W dniu 7.06.2021r. gościliśmy w naszej szkole dietetyczkę p. Joannę Giłkę-Zaporską. Celem spotkania było zwrócenie uwagi na dietę dostosowaną dla dzieci w wieku szkolnym.

Pani dietetyk zwróciła uwagę, że tylko wypracowane, zdrowe nawyki jedzenia pozwolą cieszyć się zdrowiem oraz szczupłą sylwetką. Uczniowie zostali, także uświadomieni jak ważne jest łączenie zdrowego odżywiania z uprawianiem sportu oraz jak dużą rolę odgrywa woda i ile powinniśmy jej wypić. Dziękujemy pani Joannie za podzielenie się z nami tymi ważnymi informacjami. Z pewnością będziemy o nich pamiętać i stosować je w swoim życiu.