ZDROWE DRUGIE ŚNIADANIE

9 czerwca 2021 roku uczniowie klas I-III zmierzyli się z kolejnym dietetycznym wyzwaniem.

W ramach Szkolnego Tygodnia Zdrowia dzieci własnoręcznie przygotowywały kanapki, które spożyły na drugie śniadanie. Uczniowie świetnie poradzili sobie z krojeniem, smarowaniem i komponowaniem wykwintnych wzorów stworzonych z kolorowych warzyw. Wszyscy jednak wiedzieli, iż nie tylko o aspekt zewnętrzny tu chodzi (choć człowiek ponoć je oczami :) liczą się głównie wartości odżywcze dzięki którym jesteśmy zdrowi i mamy siłę do pracy, zabawy i podejmowania kolejnych wyzwań!

Dziękujemy serdecznie Rodzicom, za pomoc w przygotowaniu produktów na dzisiejsze zajęcia.

Zespół ds promocji szkoły