WIELKA WYGRANA KLASY II

Klasa  II  ze Szkoły  Podstawowej im. kpt. Władysława  Wysockiego w  Biesiekierzu wygrała  konkurs  zorganizowany przez  Bank  Spółdzielczy w  Białogardzie „ Regularne  oszczędzanie – klasowe  wygrywanie  z Bankiem  Spółdzielczym  w Białogardzie”.

Konkurs  polegał  na  systematycznym  oszczędzaniu  na  kontach  bankowych  w BS  w  Białogardzie  przez  uczniów. Konkurs  trwał  od 03 września 2020r.  do  31 marca  2021r. Nagrodą  jest  dofinansowanie  do  wycieczki  klasowej  w kwocie  1000zł. Serdecznie  dziękujemy  za przekazanie  nagrody  pani Dyrektor Banku  Spółdzielczego w Białogardzie Oddział w Karlinie – Annie  Łańko. Klasowa  wycieczka  w  ramach  nagrody  już 10  czerwca  do  Sierakowa do  Doliny  Fantazji.

Iwona  Sobczyńska