DZIADZIO MIKOŁAJ LASEM WĘDRUJE!!!

06 grudnia 2020r.

Dziadzio Mikołaj lasem wędruje w okna zagląda i nasłuchuje... Gwiazdką w okna świeci - gdzie są grzeczne dzieci??? O każdym grzecznym dziecku pamięta, stary dziaduniu, Mikołaj Święty.

Co za radość była, gdy do nas przybyły prezenty od niego. Niestety nie mógł stawić się osobiście, więc wysłał swojego pomocnika Elfa, który rozdał uczniom skarpety pełne niespodzianek oraz lampiony. Dzieci zaśpiewały piosenkę o Mikołaju i pożegnały naszego Elfa. Ale uczniowie otrzymali zadanie wyturlanie Mikołaja - gra w kodowanie - liczba oczek wskazywała jaką będzie miał czapkę, głowę, oczy... bardzo trudne zadanie, lecz nasi dzieli uczniowie poradzili sobie wzorowo. Powstały niesamowite portrety Świętego Mikołaja. To był dzień pełen wrażeń, ale co najważniejsze Mikołajki rozpoczynają czas oczekiwania na najmilsze święta w roku, czas choinki, kolędy...
A więc wszyscy czekamy na Święta Bożego Narodzenia!!!

SZYMCZAK MARIOLA