Spotkanie z Idą Pierolotkin

6 grudnia uczniowie klas IV-V mieli przyjemność uczestniczyć w spotkaniu autorskim z Idą Pierolotkin, zorganizowanym przez Publiczną Bibliotekę w Biesiekierzu.

Młoda pisarka zaprezentowała najnowsze wydanie swojej powieści pt. Ala Betka. Jej główną bohaterką jest mała dziewczynka, której ciągle towarzyszą kłopoty i zadziwiające historie. Uczniowie naszej szkoły z uwagą i dużym zainteresowaniem słuchali pisarki, ale również chętnie uczestniczyli w rozmowie, opowiadając o swoich ulubionych książkach, filmach, relacjach z rówieśnikami i nauczycielami. Spotkanie było bardzo interesujące i przebiegało w bardzo miłej atmosferze, a nasi uczniowie udowodnili, że są wspaniałymi partnerami do rozmowy. Na koniec spotkania, z okazji przypadających w tym dniu mikołajek, dzieci otrzymały drobne prezenty.

Agnieszka Ławrynowicz