LISTOPAD PAMIĘTAMY...

„Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią się im płaci.” /Wisława Szymborska/

W ramach corocznej akcji „Ocalić od zapomnienia” opiekunowie Szkolnych Kół PCK, Klubu Wiewiórka i Wolontariatu odwiedzili groby zmarłych nauczycieli naszej szkoły. Niestety ze względu na nauczanie zdalne, nie było możliwości pójścia na cmentarz z naszymi uczniami... Symboliczne światełka zostały zapalone w imieniu dzieci z klasy III, które przyniosły znicze do szkoły jeszcze podczas nauki stacjonarnej. Wielka szkoda, że brzydka pogoda uniemożliwiła nam wcześniejsze wspólne odwiedzenie i uporządkowanie grobów zmarłych nauczycieli Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu.