OBCHODY DNIA PLUSZOWEGO MISIA

W dniu 25.11.2020 r. obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia- symbolu z niezwykłą historią. W tym dniu dzieci zostały zaproszone do biblioteki szkolnej, aby wspólnie obejrzeć prezentację multimedialną o misiach- o Kubusiu Puchatku, O Misiu Coralgolu, Gumisiach, Misiu Uszatku i innych.

Dzieci zaśpiewały też piosenki oraz rozwiązały quizy i zagadki o misiach. Wiele radości sprawiło wspólne oglądanie misiowych bajek. Obecnie pluszowy mis to zabawka na całym świecie. Mimo upływającego czasu nadal dla większości dzieci bywa największym przyjacielem. W ramach pobudzenia kreatywności najmłodszych uczniów zostały zorganizowane ciekawe zajęcia plastyczne w wyniku, których powstały prace z wykorzystaniem różnych technik. Prace uczniów wyeksponowano na tablicach klasowych.

Dorota Klekocka

Mariola Szymczak