KAMPANIA WALKI Z GŁODEM

30 października 2020r. Jak co roku w październiku nasi uczniowie z klas I-VIII brali czynny udział w Kampanii Walki z Głodem.

Celem akcji jest uświadomienie społeczeństwu skali ubóstwa i niedożywienia, a także edukacja dotycząca zdrowego odżywiania i stylu życia. Polski Czerwony Krzyż od lat prowadzi happeningi związane z tą kampanią, są niestety okrojone w tym roku ze względów sanitarnych. Nasi uczniowie zjedli w klasach wspólne śniadanie. Ochoczo zbierali też żywność długoterminową przez cały październik, która przekazana została najbardziej potrzebującym do Oddziału Rejonowego PCK w Koszalinie. Na zdjęciach niestety nie ma wszystkich dzieci i młodzieży, zaangażowanych w naszą akcję. Szczodrym darczyńcom i ich rodzicom serdecznie dziękujemy !!!!!

Jolanta Kostecka- opiekun Klubu Wiewiórka
Justyna Smagieł- opiekun Szkolnego Koła PCK