KONKURS „SZALONA DYNIA”

W dniu 30.10.2020 r. w naszej szkole nastąpiło uroczyste rozstrzygnięcie konkursu na najbardziej Szaloną Dynię!!!

Członkowie komisji jednogłośnie stwierdzili, że wszystkie prace były na bardzo wysokim poziomie, zachwycały kolorystyką, różnorodnością technik i pomysłowością.

Uczniowie otrzymali nagrody książkowe oraz drobne upominki. Gorąco dziękujemy za udział
w naszym konkursie, wszystkie prace były przepiękne. Niestety musieliśmy wybrać te najpiękniejsze.

Laureatami konkursu zostali:

- z klasy I: Leon Żakowski; Kevin Otłowski; Gabriel Łoński; Gabriela Nowicka;

- z klasy II - Zuzanna Kucharska; Krzysztof Zięba; Miłosz Szeląg; Damian Grabowski; Michał Kosut;

- z klasy III - Kornelia Szulęcka; Nikola Gracka; Zuzanna Pedrycz; Kuba Niemczuk;

- z klasy IV - Hanna Ludwiczak; Filip Madaliński;

- z klasy VI - Klaudia Prokopowicz.

Gratulujemy!!!!!

Chciałybyśmy, także bardzo podziękować Pani Dyrektor Biblioteki Publicznej Gminny Biesiekierz - Agnieszce Hryniewicz za wsparcie i podarowanie książek na nagrody dla naszych uczniów.

Mariola Szymczak

Iwona Retecka