WITAJ SZKOŁO!

1 września 2020 r. Inauguracja roku szkolnego 2020/2021 odbyła się inaczej niż zawsze. Niestety, ze względu na zaistniałą sytuacją epidemiologiczną, zrezygnowaliśmy z ogólnego apelu, a uczniowie przybyli do szkoły i spotkali się z wychowawcami w swoich salach lekcyjnych.

Dzieci wchodziły do wyznaczonych pomieszczeń różnymi wejściami. Spotkania odbywały się zachowaniem reżimu sanitarnego m.in. obowiązkowa była dezynfekcja rąk przy wejściu i maseczki ochronne.
Uczniowie klasy I, rozpoczynający dopiero naukę w Naszej szkole spotkali się w obecności jednego rodzica ze swoją wychowawczynią p. Joanną Lessnau. Uczniów przywitała Pani Roksana Kaczmarek-Cichosz, która zastąpiła Panią Dyrektor Annę Piotrowicz, przebywającą na długotrwałym zwolnieniu lekarskim. Kilka miłych i ciepłych słów do najmłodszych skierowali również p. Leszek Piotrowicz nauczyciel muzyki i p. Justyna Smagieł nauczycielka j. angielskiego. Następnie dzieci poszły z wychowawcą do swojej sali nr 19.
Pozostałe klasy miały spotkania z wychowawcami w następujących salach, w których od teraz będą odbywały się ich zajęcia:
- klasa II z wychowawcą p. Iwoną Sobczyńską w sali 22,
- klasa III z wychowawcą p. Jolantą Kostecką w sali 20,
- klasa IV z wychowawcą p. Aleksandrą Niewiadomską w sali 18,
- klasa V z wychowawcą p. Anną Sową w sali 24,
- klasa VIa z wychowawcą p. Iwoną Długopolską w sali 17,
- klasa VIb z wychowawcą p. Katarzyną Grzegrzółką w sali 4,
- klasa VIIa z wychowawcą p. Małgorzatą Rzeszutek w sali 14,
- klasa VIIb z wychowawcą p. Anettą Petin w sali 13,
- klasa VIII z wychowawcą p. Katarzyną Szczepanik w sali 10.

Dziękujemy Panu Radnemu Krzysztofowi Kaźmierczakowi, za przekazanie drobnych upominków w postaci notesików, które zostały rozdane wszystkim Naszym uczniom, a Radzie Rodziców, za ufundowanie upominków dla Naszych WSPANIAŁYCH PIERWSZACZKÓW ????
Drodzy Uczniowie! Życzymy, aby ten rok szkolny był tylko pozytywnym czasem. Aby nie zabrakło Wam energii i zapału w zdobywaniu wiedzy i rozwijaniu swoich pasji. Życzymy siły, zaparcia i motywacji do nauki, a Waszym nauczycielom oraz innym pracownikom tylko satysfakcji i zadowolenia. Rodzicom życzymy zdrowia i spokoju, uwieńczonego sukcesami swoich pociech.
Powodzenia w nowym roku szkolnym 2020/2021!
Zespół d.s. promocji szkoły