Smaczne i zdrowe

Śniadanie przygotowane przez mamę smakuje znakomicie, ale jeszcze bardziej smakowały dzieciom kanapki własnoręcznie przygotowane. Z wielkim przejęciem, z właściwym wdziękiem dzieciaki z pierwszej klasy wspięły się na wyżyny kulinarne i przygotowały sobie w szkole śniadanie.

Było to, co wartościowe i zdrowe: pomidory, ogórki kiszone, rzodkiewki, szczypiorek, twarożek, jajko na twardo, szynka. Każdy starał się, aby było estetycznie i smacznie. Zachowaliśmy wszelkie zasady bezpiecznego posługiwania się ostrymi narzędziami oraz zasady higieniczne, czyli mycie rąk przed zrobieniem i jedzeniem kanapek. W myśl zasady lepszy sok niż cola popijaliśmy przy śniadaniu sok owocowy.
Było smacznie.

Maria Blicharska