ŚWIĄTECZNY KIERMASZ

11.12.2019r. Jak co roku,  nasza szkoła organizowała kiermasz ozdób świątecznych.

Na stoisku SKC pod opieką pani Joanny Lessnau  ozdoby choinkowe oferowali nasi najmłodsi wolontariusze, dopiero, co dzień wcześniej przyjęci do Koła. To była ich pierwsza akcja. Maja, Iza i Filip z IV klasy spisali się znakomicie i wkrótce puszka zapełniła się datkami. Zostaną one przekazane na potrzeby Domu Samotnej Matki "Dar życia" w Koszalinie. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą akcję.

Drugie stoisko zostało przygotowane przez Stowarzyszenie „Razem dla szkoły” wraz z rodzicami: państwem Kamilą i Arkadiuszem Krakowiakami, panią  Marzeną Gemborys i KatarzynąPetrus, którzy to przygotowali wspaniałe drewniane bałwanki i skrzaty. Swoje piękne cudeńka przekazała również nam pani Marta Łaba. Pozostałe ozdoby wykonały nasze panie nauczycielki: Dorota Klekocka i Justyna Smagieł, a stroną organizacyjną zajmowała się pani Roksana Kaczmarek – Cichosz.

Wszystkim bardzo dziękujemy!!! Kiermasz jeszcze trwa!

Zapraszamy !