WIECZÓR Z SENIORAMI

Dnia 5 XII 2019 roku reprezentantki Samorządu Uczniowskiego i Szkolnego Koła Caritas: Iga Sterna, Julia Kwiatkowska, Martyna Leśniewska i Julia Paszkowska zostały zaproszone do Domu Pomocy Społecznej "Zielony Taras" w Koszalinie, aby wziąć udział w przedświątecznym spotkaniu seniorów.

Nasze uczennice były odpowiedzialne za wspólne przygotowanie kart świątecznych, podczas, gdy uczniowie innych, koszalińskich podstawówek umilali seniorom czas swoim śpiewem. Seniorzy bardzo chętnie przyłączyli się do naszych wolontariuszek, a dziewczynki cierpliwie pomagały im we wszystkim. Nie zabrakło także wspólnego ubierania choinki. Na koniec spotkania zostałyśmy obdarzeni podziękowaniami i słodkim poczęstunkiem, za co jeszcze raz dziękujemy! Dziękujemy także za zaproszenie, to był bardzo miły wieczór!

Pragniemy także gorąco podziękować wspaniałym Mamom naszych uczennic za poświęcony czas i okazaną pomoc!

Opiekunki SU i SKC - Katarzyna Szczepanik i Joanna Lessnau