III miejsce uczniów klasy VIII w konkursie „HIV-WIEM! Jestem bezpieczny dla siebie i innych”

W dniu 05.12.2019r. w Centrum Edukacji Nauczycieli odbył się konkurs pod hasłem "HIV-WIEM! Jestem bezpieczny dla siebie i innych," zorganizowany przez Komendę Miejską Policji oraz Powiatową Stację Sanitarno - Epidemiologiczną w Koszalinie.

Naszą szkołę reprezentowała trójka uczniów z klasy VIII: Marta Grabowska, Iga Sterna i Kacper Buczkowski, którzy wspólnie z siedmioma przedstawicielami innych szkół zmagali się z różnymi zadaniami. Nasi uczniowie wykazali się zarówno dużą wiedzą, jak i kreatywnością. W finale wywalczyli III miejsce!

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Małgorzata Tatys