PROGRAM PROFILAKTYCZNY „MŁODZI PRZECIW PRZEMOCY”

W dniu 23.10.2019r. w Szkole Podstawowej im. Kpt. Władysława Wysockiego w Biesiekierzu ruszyły zajęcia w ramach programu profilaktycznego „Młodzi Przeciw Przemocy”, organizowanego przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Koszalinie.

Odbyły się zajęcia profilaktyczne z uczniami klas IV-VIII oraz z rodzicami. Tego samego dnia również karda pedagogiczna przeszła szkolenie z programu.
W następnych etapach odbędą się konkursy, warsztaty wyjazdowe oraz międzyszkolny turniej, w których to uczniowie mogą zdobyć cenne nagrody. Zależy nam na  zwiększeniu świadomość oraz odpowiedzialności wśród uczniów, rodziców i nauczycieli.
Przy okazji czeka nas mnóstwo ciekawych wyzwań i dobrej zabawy.

Małgorzata Tatys