Akcja „Szkoła do hymnu”.

8 listopada 2019 roku o godzinie 11:11 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu uczniowie wraz z nauczycielami i przybyłymi gośćmi uczestniczyli w ogólnopolskiej akcji „Szkoła do hymnu”.

"Szkoła do hymnu" jest kontynuacją ubiegłorocznej akcji "Rekord dla Niepodległej", w której wzięło udział ponad 5 milinów uczniów i nauczycieli z ponad 24 tysięcy placówek.

Inicjatorem akcji jest Minister Edukacji Narodowej Edukacji oraz Rada Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej. Celem inicjatywy jest zachęcenie dzieci i młodzieży do wspólnego przeżywania Narodowego Święta Niepodległości oraz kształtowanie szacunku wobec polskich symboli narodowych.

Zapraszamy do osłuchania 4 zwrotek hymnu zaśpiewanych przez naszych uczniów:

Zespół d/s promocji