Wycieczka na "Madagaskar"

Klasa I i III wybrały się na Madagaskar, ale.... tylko w Koszalinie. Panie prowadzące przygotowały ciekawe zajęcia edukacyjne z porcją informacji i ciekawostek dotyczących tej wyspy afrykańskiej.

Dzieci miały możliwość obejrzeć i dotknąć egzotycznego jeża i patyczaków, podziwiały kameleony i jaszczurki.Z zainteresowaniem oglądały pod mikroskopem zasuszone pająki i robaki. Odważni mogli potrzymać na ręce pająka i kraba. Nie zabrakło, no bo jak, afrykańskiego piasku - zabawa była znakomita. Na koniec każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom. Podziękowania dla rodziców i darczyńcy, dzięki którym wyjazd był możliwy.

Jolanta Kostecka
Maria Blicharska