ŚWIATOWY DZIEŃ ZWIERZĄT

Zwierzęta są szczerze radosne. Potrafią wprowadzić w życie człowieka promienie słońca nawet w najbardziej pochmurne dni.

10 października z okazji trwających obchodów Tygodnia Zwierząt, chętni uczniowie pochwalili się zdjęciami swoich pupili. Urozmaiciły je  historie i anegdoty związane z czworonożnymi przyjaciółmi: pieskami różnej maści, szynszylami, kotami, królikami czy chomikami. Nie zabrakło też prezentacji  ulubionych zwierząt dzieci, które z oczywistych przyczyn nie nadają się do trzymania w domu. Mieliśmy więc okazję wysłuchać ciekawostek o fokach czy zwyczajach rasowych koni. Obchody tego święta  to dobra okazja do uświadomienia, że zwierzęta to istoty żywe i podobnie jak człowiek mają one swoje prawa.

SK LOP- Anetta Petin