TANIEC I DOBRE MANIERY

W dniu 18 września 2019 roku najmłodsi uczniowie naszej szkoły mieli okazję zapoznać się z ofertą koszalińskiego Centrum Tańca Szczepan.

Dzieci uczestniczyły w pokazie tanecznym przyglądając się profesjonalnym tancerzom, ale także same z wdziękiem tańczyły, pozując ile w nich pasji i talentu. Prezentacja miała na celu zachęcenie dzieci do udziału w programie edukacyjno-wychowawczym pod nazwą Ogólnopolska Szkółka Tańca i Dobrych Manier“. Nasi uczniowie już od wielu lat są uczestnikami tego projektu, zawsze z niecierpliwością czekając na kolejne zajęcia.

Życzymy Wam, drodzy uczniowie wytrwałości, samych sukcesów, a przede wszystkim dobrej zabawy!

Zespół ds promocji