HURRA! JUŻ WAKACJE!

Dnia 19.06. 2019 r. uczniowie ostatnich klas gimnazjum i ósmoklasiści pożegnali na zawsze naszą szkołę, choć może jeszcze nas kiedyś odwiedzą.

Pani dyrektor Anna Piotrowicz serdecznie powitała zaproszonych gości, uczniów, rodziców i nauczycieli, a wszystkich było naprawdę wielu, gdyż jednocześnie z zakończeniem roku odbyło się także pożegnanie wygasającego gimnazjum, które pozostanie na zawsze w pamięci ponad 800 uczniów, jak i  ich nauczycieli. Wiele osób chciało podzielić się swoimi wspomnieniami z działalności tej placówki. Były to: p. Agnieszka Kolanowska- dyrektor przedszkola w Parnowie, p. Agnieszka Hryniewicz - dyrektor biblioteki gminnej. Pani wicedyrektor Aneta Chmielewska- Szymańska przedstawiła prezentację multimedialną  związaną z 20 - letnią historią naszego gimnazjum. Wszyscy byli bardzo wzruszeni. Następnie absolwenci zaprosili do swego programu artystycznego przygotowanego pod kierunkiem wychowawczyń p. Iwony Reteckiej  i p. Anny Sowy.  Później nastąpiło wręczenie nagród, pamiątkowych tarcz, świadectw, dyplomów, stypendiów, listów gratulacyjnych i podziękowań dla rodziców za aktywną pracę na rzecz szkoły . Uczniowie z najwyższą średnią otrzymali od wójta gminy p. Andrzeja Leśniewicza pamiątkowe upominki. Wyjątkowo wzruszającą chwilą było pożegnanie się wychowawców z uczniami. Na koniec rodzice przygotowali wspaniały poczęstunek- ciasta i owoce . Zachwyt budził zwłaszcza okazały i bardzo smaczny tort. Takim właśnie akcentem zakończyła się ta historyczna impreza. Absolwentom życzymy dostatnia się do wymarzonej szkoły i cudownych wakacji.

Iwona Retecka