KONCERT MUZYKA BEZ GRANIC

We wtorek 12.02.2019 odbył się w naszej szkole kolejny w tym roku szkolnym koncert muzyczny.

Przyjechało do nas dwóch  muzyków instrumentalistów i konferansjer tworząc ciekawe trio.

Jakub Klepczyński grał dla nas na puzonie, Tomasz Klepczyński grał na klarnecie i klarnecie basowym a Andrzej Zborowski pięknie omówił powstanie,różnicę i budowę instrumentów dętych blaszanych i drewnianych. Tematyką koncertu była muzyka bez granic.

Muzycy wykonali utwory muzyki klasycznej, filmowej oraz jazzowej. Były to między innymi „Bolero” Maurice Ravela, „Dzieci Sancheza” Chucka Mangione, „Różowa pantera” Henri Mancini.   Pragnę podkreślić że koncert stał na najwyższym poziomie muzycznym, co spotkało się z bardzo dobrym przyjęciem przez uczniów naszej szkoły.

Mgr sztuki Leszek Piotrowicz