KRÓLOWA ŚNIEGU MOSKIEWSKA REWIA NA LODZIE

21 listopada uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zorganizowanym przez agencję „Magart” przedpremierowym przedstawieniu Moskiewskiej Rewii na Lodzie, która znana jest z występów na całym świecie.

O godzinie 6.30 wszyscy zebrali się na parkingu w Biesiekierzu aby wyruszyć w podróż do Szczecina. Zaprezentowane zostało baśniowe widowisko dla dzieci, oparte na motywach baśni H. Ch. Andersena „Królowa Śniegu”.
O godzinie 6.30 wszyscy zebraliśmy się na parkingu w Biesiekierzu, aby wyruszyć w podróż do Szczecina. Droga w autokarze w radosnych nastrojach szybko minęła i o godzinie 10.30 zameldowaliśmy się w pięknym multifunkcjonalnym obiekcie „Netto Arena Szczecin. Trzeba przyznać, że hala robi niesamowite wrażenie i fajnie było ją zobaczyć.
Zajęliśmy świetne miejsca na trybunach, vis a vis wielkiej tafli lodu, na której przebiegało całe przedstawienie.Niesamowita oryginalna oprawa muzyczna, choreografia przepełniona popisami indywidualnymi, które zawierały bardzo trudne elementy jazdy figurowej na lodzie, przepiękne kolorowe kostiumy,światła oraz efekty pirotechniczne, wszystko to, wzbudziło podziw na naszych twarzach i z zaciekawieniem czekaliśmy, co wydarzy się za chwilę. To było naprawdę niezwykłe wydarzenie i bardzo cieszymy się,że mogliśmy w nim uczestniczyć.
Po tych wszystkich niesamowitych wrażeniach związanych z przedstawieniem odbyliśmy spacer w centralnym punkcie spacerowym Szczecina i znaleźliśmy się na Wałach Chrobrego. Tam wspólna fotografia i wróciliśmy do autokaru , aby wybrać się w drogę powrotną do Biesiekierza.
To był bardzo udany dzień, pełen wrażeń i podziwu dla młodych artystów – sportowców, którzy zaprezentowali swoje umiejętności na najwyższym poziomie.
Naszych uczniom dziękujemy za wykazanie się wysoką kulturą podczas przedstawienia i za wspólnie spędzony dzień.

Opiekunowie wyjazdu:
Jolanta Kostecka, Maria Blicharska, Anna Sowa