SZKOLNE KOŁO CARITAS W AKCJI

W dniach 6 - 16 listopada 2018 r. Szkolne Koło Caritas przeprowadziło akcję charytatywną "Torba Miłosierdzia" organizowaną przez Caritas Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej.

Jest ona odpowiedzią na ustanowiony przez Papieża Franciszka Światowy Dzień Ubogich. W tym roku przypada on w niedzielę, 18 listopada. Tego dnia w kościołach, będzie możliwość pobrania specjalnie przygotowanej torby papierowej, którą wypełniamy żywnością długoterminową lub środkami chemicznymi. Tak przygotowane torby przekazujemy na plebanię lub do zakrystii.

Szkolne Koło Caritas dziękuje serdecznie wszystkim uczniom, dzięki którym nasze torby wypełniły się po brzegi!

Opiekun SKC J. Lessnau