MŁODZI STRAŻACY W AKCJI

19 listopada przedstawiciele „Akademii Młodego Strażaka” przeprowadzili zajęcia szkoleniowe dla uczniów klas I-III.

Celem spotkania było nabycie przez najmłodszych umiejętności właściwego zachowania w sytuacji zagrożenia pożarowego.

Dzieci (wraz z wychowawczyniami) wzięły także udział w próbnej ewakuacji. Bardzo sprawnie, spokojnie i bezpiecznie opuściły miejsce objęte „pożarem”. Udowodniły tym samym, że wiedzą, jak zachować się w trakcie niebezpieczeństwa.

Nad prawidłowym przebiegiem ćwiczeń czuwali druhowie z OSP w Biesiekierzu – p. Paweł Kopczyński i p. Michał Just - którym serdecznie dziękujemy za współpracę!

Katarzyna Grzegrzółka