Lekcje biblioteczne z klasami IV, Va i Vb w Bibliotece Publicznej Gminy Biesiekierz

W dniach 12 i 14 października odbyły się lekcje biblioteczne w Bibliotece Publicznej Gminy Biesiekierz z klasami IV, Va i Vb z naszej szkoły.

ROWERIA w bibliotece na zdjęciach

Zajęcia dotyczyły życia i twórczości Pawła Beręsewicza, znanego polskiego autora wierszy oraz opowiadań dla dzieci i młodzieży. Spod jego pióra wyszły m.in. zbiory opowiadań "Co tam u Ciumków?" oraz zbiór wierszy "Czy pisarzom burczy w brzuchu?". Nie bez przyczyny spotkania te dotyczyło właśnie tego autora.
Już w poniedziałek- 18 października - będziemy gościć Pana Pawła w Bibliotece Publicznej Gminy Biesiekierz.

Zapraszamy wszystkich chętnych na godzinę 12.30.