DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Dzień Nauczyciela to polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego. W tym roku w naszej szkole obchodzony był on 12 października.

Tego dnia, uczniowie dziękowali nauczycielom za wkład w ich edukację i rozwój. Pod czujnym okiem opiekunów SU pani Iwony Reteckiej i Katarzyny Szczepanik została przygotowana akademie, w której uczestniczyli wszyscy uczniowie. Klasy młodsze przygotowały również swój występ nad którym czuwały ich wychowawczynie. Oprawę muzyczną całej akademii przygotował pan Leszek Piotrowicz.

Na zakończenie uczniowie wręczyli piękny jesienny kwiat wraz z upominkiem od Rady Rodziców. W przygotowaniu upominków Szkolnemu Kołu Wolontariatu pomagała pani Marta Łaba, której bardzo dziękujemy.

Zespół d/s promocji