INSTA.LING – SKUTECZNA NAUKA SŁÓWEK

Od pierwszych dni września 2018 r. wznowiliśmy udział w programie Insta.Ling dla Szkół.

Nasi uczniowie z klas IV-VIII szkoły podstawowej i III gimnazjalnej korzystają z innowacyjnej metody nauki angielskich słówek. Insta.Ling jest dostępny jako strona WWW, nie trzeba więc niczego instalować na komputerze domowym. Dzieci i młodzież pracują z Insta.Ling przede wszystkim w domu. Ponadto, swoje sesje z angielskimi słówkami mogą również wykonywać na tablecie lub telefonie. Uczniowie ćwiczący systematycznie na platformie, już po pierwszym miesiącu nauki znacznie poprawiają pisownię, wymowę, szybkość przypominania sobie słownictwa z poprzednich lekcji, a także nabierają znacznej pewności siebie.

Edyta Szlachciak i Justyna Smagieł