GMINNI MISTRZOWIE PIĘKNEGO CZYTANIA

20 września w Bibliotece Publicznej w Biesiekierzu odbyły się gminne eliminacje do XVII Powiatowego Konkursu „Wybieramy Mistrza Pięknego Czytania”.

Celem konkursu była popularyzacja twórczości Adama Mickiewicza – z okazji przypadającej w tym roku 220. rocznicy urodzin Wieszcza.

Miło nam poinformować, iż wśród czterech laureatów przeglądu gminnego znalazło się czworo uczniów naszej szkoły: Anna Kościelska (kl. Vb), Aleksander Łoński (kl. Va), Wiktoria Kocińska (kl. VIII) i Paulina Niemczuk (kl. VIII).

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w eliminacjach powiatowych, które odbędą się 3 października w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej.

Katarzyna Grzegrzółka, Anetta Petin