UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

3.09.2018. Rozpoczęcie roku szkolnego odbyło się w naszej szkole 3 września 2018r. W tym roku nasza placówka witała nowy rok szkolny wspólnie z uczniami klas 1-3, 4-8 oraz ostatnimi klasami gimnazjum.

Uroczystość rozpoczęło wniesienie pocztów sztandarowych i odśpiewanie hymnu narodowego. Pojawiło się wielu znakomitych gości, m.in. Wójt Gminy Andrzej Leśniewicz, zastępca Wójta oraz Kierownik Gminnych Służb Technicznych Jan Rodak, Przewodniczący Rady Gminy Marek Płaza, Dyrektor Biblioteki Gminnej Agnieszka Hryniewicz, Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Mariusz Sydoruk, radni naszej gminy Pan Ryszard Smagieł oraz Paweł Grajper, Kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy Feniks  Irena Barczuk , Pani Sołtys Grażyna Guzowska oraz  Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Małgorzata Kuczyńska.

Pani Dyrektor Anna Piotrowicz powitała wszystkich przybyłych gości, uczniów, rodziców oraz nauczycieli. Odczytany został list Pani Minister Oświaty i pani kurator. Pan Wójt życzył wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom wiele wytrwałości, zaangażowania i samych sukcesów w nadchodzącym roku szkolnym. Nauka w tym roku w naszej szkole będzie prowadzona w 12 oddziałach, w których będzie się uczyło 188 uczniów wraz z klasami gimnazjalnymi, natomiast Rada Pedagogiczna będzie liczyła 29 nauczycieli. Miło nam było powitać nową pedagog szkolną Panią Małgorzatę Tatys.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

Iwona Retecka, Katarzyna Szczepanik