POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW 2018

22 czerwca pod hasłem „Szczęśliwej drogi już czas…”, rozpoczęła się uroczystość pożegnania absolwentów gimnazjum.

Przybyło mnóstwo gości, rodziców, nauczycieli no i sami absolwenci. Rozpoczęło się od ceremonii ślubowania uczniów klas III, poprzez krótki program artystyczny, który przygotowali uczniowie, po nagrody, dyplomy, statuetki, wyróżnienia za najlepszy wynik egzaminu gimnazjalnego a skończyło się na podziękowaniach, wspomnieniach i łzach. Mamy nadzieję, że uczniowie zapamiętają naszą szkołę jako miejsce, w którym fajnie i ciekawie spędzili trzy lata. Życzymy im aby dalsza nauka przyniosła wiele satysfakcji, aby mogli być w życiu kim tylko zechcą.

POWODZENIA

Wychowawca kl III B

Dorota Klekocka
Wczorajsze spotkanie było bardzo ważną uroczystością w życiu uczniów klas III, ponieważ zamykało ich pierwszy etap edukacji. Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE