ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W KLASACH 0-III

22 czerwca 2018r. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018 w której uczestniczyli uczniowie klas 0-III.

W obecności dyrekcji szkoły, zaproszonych gości i rodziców uczniowie wyróżniający się nauce i zachowaniu otrzymali nagrody książkowe i podziękowania. Niektórzy odebrali też nagrody za zajęcie znaczących miejsc w konkursach zewnętrznych. Ostatnim elementem uroczystości było wręczenie przez wychowawców w klasach, świadectw szkolnych z promocją do klasy następnej. Ostatni dzwonek oznajmił zakończenie roku szkolnego.

Wychowawczynie klas 0-III

Wczorajsze spotkanie było bardzo ważną uroczystością w życiu uczniów klas III, ponieważ zamykało ich pierwszy etap edukacji. Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE