BAL GIMNAZJALNY 2018

8.06.2018r. Bal gimnazjalny klas III to tradycja w naszej szkole.

Oczywiście zaczęło się od Poloneza, którego w tym roku wyjątkowo postanowiły zatańczyć również Panie wychowawczynie. To był bardzo poruszający moment, dla zaproszonych gości, nauczycieli a najbardziej dla rodziców, którzy ukradkiem ocierali łzy wzruszenia. Układ poloneza przygotowała specjalnie dla uczniów pani Ania Sowa- spisała się na medal. Piękne stroje balowe, kotyliony i stroiki w butonierkach, wspaniała choreografia układu tanecznego, to wszystko uczyniło ten dzień wyjątkowym.

Po części oficjalnej uczniowie rozpoczęli zabawę taneczną, która była bardzo udana. Pokazali jak można fajnie się bawić ...
Dziękujemy serdecznie rodzicom uczniów za przygotowanie tak wspaniałego balu, zaproszonym gościom za obecność oraz wszystkim innym osobom, które były z nami w tym dniu.

Wychowawczynie klas III:

Dorota Klekocka, Dorota Mogga