POŻEGNANIE UCZNIÓW KLAS III SZKOŁY PODSTAWOWEJ

21 czerwca 2018r. Wczorajsze spotkanie było bardzo ważną uroczystością w życiu uczniów klas III, ponieważ zamykało ich pierwszy etap edukacji.

W mgnieniu oka minęły trzy lata odkąd wstąpili w mury naszej szkoły, w których uczyli się stawiać pierwsze kroki w olbrzymi świat nauki. Trzy lata, podczas których stawali się dojrzalsi i starsi. Nasza uroczystość pozwoliła choć na chwilę cofnąć wskazówki zegara o kilka miesięcy i przypomniała wszystkim radości i smutki minionych dni. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim nauczycielom za trud i serce włożone w nauczanie i wychowanie naszych uczniów. Natomiast rodzicom dziękujemy za to, że dokładali wszelkich starań, aby wychować dzieci na dobrych i uczciwych ludzi. Pragniemy również podziękować wszystkim uczniom klas III za to, że nasza praca była przyjemnością oraz za to, że każdego dnia witał nas szczery uśmiech na Waszej twarzy. Dziękujemy i życzymy wielu sukcesów na dalszej drodze edukacji.

Wychowawczynie klas III

Iwona Sobczyńska, Katarzyna Szambelan

Wczorajsze spotkanie było bardzo ważną uroczystością w życiu uczniów klas III, ponieważ zamykało ich pierwszy etap edukacji. Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE