DZIEŃ OTWARTY W ZESPOLE SZKÓŁ W KARLINIE

27 kwietnia uczniowie klasy VII oraz klas III gimnazjum odwiedzili Zespół Szkół w Karlinie oraz firmę produkcyjną HOMANIT Polska Sp z o.o.

Wyjazd niezwykle ciekawy. Pan dyrektor ZS w Karlinie Zbigniew Pawlik przywitał naszych uczniów oraz krótko przedstawił ofertę szkoły. Następnie uczniowie zostali zaproszeni na galę boksu do hali sportowej w Karlinie, gdzie odbywały się właśnie eliminacje do Mistrzostw Polski Seniorów. Walki bardzo „wciągnęły” chłopców, ale również niektóre z dziewcząt z dużym zaangażowaniem śledziły poczynania młodych bokserów.

Następnie uczniowie  zostali zawiezieni do firmy HOMANIT Polska Sp z o.o., gdzie przedstawiono im całą linię produkcyjną płyt surowych HDF/MDF HOMADUR oraz możliwość edukacji, jak i perspektyw pracy w tej właśnie firmie.

Na zakończenie wśród uczniów przeprowadzono dwa konkursu, w których nagrodami były upominki sponsorowane przez firmę HOMANIT oraz bilet na Finał Mistrzostw Polski Seniorów w Karlinie.

Roksana Kaczmarek – Cichosz
Dorota Klekocka