ŚWIATOWY DZIEŃ KSIĄŻKI W BIBLIOTECE

6.04.2018r. W piątek uczniowie oddziału przedszkolnego i pierwszej klasy odwiedziły bibliotekę .

Spotkaliśmy się tam z okazji Światowego Dnia Książki. W czarodziejskim kąciku wysłuchaliśmy fragmentów książki pt: „Opowieści z krainy Nudzimisiów”. W kole bawiliśmy się magiczną książką „Naciśnij mnie”. Oglądaliśmy książki z dziurą, widzieliśmy najdłuższą książkę, książki obracane i inne ciekawe nowości. Potem w grupach malowaliśmy krainę Nudzimisiów. Nasze prace były ciekawe i pomysłowe. Na koniec każdy uczestnik zajęć mógł zrobić sobie zdjęcie w fotobudce. Zajęcia były pouczające i ciekawe. Dziękujemy.