AKCJA WIELKANOC z PCK

28 marca 2018r. Od początku marca dzieci ze szkolnych kół PCK i  Klubu Wiewiórka z klas 0-VII z naszej szkoły zbierały żywność dla ludzi najbardziej potrzebujących pomocy na Święta Wielkanocne.

Jak zwykle nasi uczniowie spisali się na medal, okazując swoje wielkie, niosące pomoc serca!

W dniu 28 marca 2018 r. opiekunka SK PCK przekazała wiele toreb wypełnionych m.in. makaronami, mąką, cukrem, słodyczami, ryżem, kaszą, konserwami i innymi produktami żywnościowymi do Oddziału Rejonowego PCK przy ulicy Grunwaldzkiej w Koszalinie. Pracownik OR PCK pani Bożena Mrugała przyjęła od nas dary do rozdysponowania najuboższym, serdecznie dziękując.

Dzięki naszym pomocnym uczniom pomoc dotarła tuż przed świętami i produkty będą rozdane dla osób, które tego naprawdę potrzebują.

Justyna Smagieł, Jolanta Kostecka