PRACE RĘCZNE NAS POCHŁANIAJĄ!!!

13 października 2017. W ramach zajęć technicznych uczniowie klas III - gimnazjalnych mieli warsztaty z eksploatacji i wykorzystania maszyny do szycia.Wink

Zanim coś uszyjemy musimy poznać zasady wykrojów. Dlatego każdy uczeń musiał najpierw zaprojektować swoje rękodzieło, wykroić i obszyć ściegiem roboczym, a następnie dobierając ścieg wykonać przeszycia z wykorzystaniem maszyny. Wszyscy się bardzo starali i każdy chciał wykonać swoją pracę jak najlepiej. A niektórzy już po godzinie zajęć z maszyną potrafili udzielać prostych rad kolegom i koleżankom.
Może w przyszłości pojawi się w naszej gminie słynny projektant mody Kiss, który stawiał pierwsze kroki w naszych murach ?! Tego wam życzę , a jeżeli się nie uda to na pewno każdy będzie umiał zaszyć dziurę w spodniach Surprised .

Nauczyciel zajęć technicznych
Roksana Kaczmarek -Cichosz