MOJE OSIEDLE

11 października 2017. Uczniowie klasy VI tworzyli makiety osiedla. Zadaniem uczniów było zagospodarowanie przestrzeni osiedla zgodnie z potrzebami mieszkańców.

Plany osiedla były bardzo bogate, zawierały budynki mieszkalne a oprócz nich również szkołę, przedszkole, boisko, sklepy, teren do rekreacji, garaże, ścieżki rowerowe, budkę z „kebabami” a nawet jezioro z przystanią dla łodzi. Muszę przyznać, że uczniowie byli bardzo kreatywni w swoich działaniach. Wszystkie makiety były wykonane bardzo starannie i zgodnie z wytyczonymi wcześniej celami lekcji. Nasze kolejne wyzwanie to planowanie pokoju nastolatka wraz z kosztorysem. Bardzo jestem ciekawa jak ciekawe i kreatywne będą wasze kolejne projekty Smile ?

Nauczyciel techniki

Roksana Kaczmarek-Cichosz