OBCHODY DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

13 października z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie klas IV- VII i III klas gimnazjum przygotowali wyjątkowy program artystyczny.

Rozpoczął się on humorystycznym koncertem życzeń dla wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły. Do życzeń dołączone były piosenki w wykonaniu uczniów klas IV- VI zaaranżowane przez nauczyciela muzyki Leszka Piotrowicza. Koncert uświetniły także występy solistek: Mileny Kozak z utworem gitarowym i Natalii Bałdygi z brawurowo wykonaną piosenką ,, Okularnicy”.

Drugą część uroczystości rozpoczął program w wykonaniu klas IIIa i III b. Uczniowie w żartobliwy sposób przedstawili ,, dzień z życia szkoły”. Dodatkową atrakcją było przyznanie nauczycielom gimnazjum ,, smerfnych” tytułów . Nie zabrakło smerfa Pracusia, Osiłka, Smerfetki czy Papy Smerfa. Reakcja publiczności była dowodem na to, że wszyscy świetnie się bawili i miło spędzili czas. Życzymy wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego