NAGRODZENI ZA AKTYWNOŚĆ

W ostatnim tygodniu nauki, w klasach I-III nastąpiło podsumowanie działalności dzieci w kołach zainteresowań i udziału w akcjach charytatywnych oraz zbiórkach surowców wtórnych. Inicjatorami akcji było Szkolne Koło Caritas, PCK i Klub "Wiewiórka".

Cieszymy się z tak dużego odzewu naszych uczniów na wspieranie potrzebujących. Akcja "Pielucha dla malucha", zbiórka żywności, nakrętek czy makulatury świadczy o poczuciu odpowiedzialności i wrażliwości. Najbardziej aktywni otrzymali dyplomy.
Dyplomy i słodki upominek otrzymały także dziewczynki ze szkolnego koła "Little Singers" za swoją aktywność i promocję szkoły.
Podsumowaliśmy też całoroczną realizację programu edukacyjnego "Kto czyta, nie błądzi", mającego na celu rozwijanie zainteresowań czytelniczych. W ramach programu przeprowadzone były dwa konkursy: na najładniej i najciekawiej prowadzony zeszyt lektur oraz na rymowankę-wierszyk o ulubionej postaci książkowej. W obydwu kategoriach nagrodami były...książki.
Jest nam także miło poinformować, iż jako jedyny z naszej szkoły Filip Leśniewski, uczeń klasy I otrzymał wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym KRUS " Bezpieczeństwo na wsi to podstawa- środki chemiczne to nie zabawa". GRATULUJEMY WSZYSTKIM.

Maria Blicharska, Justyna Smagieł, Jolanta Kostecka, Joanna Lessnau

 


Szkoła Podstawowa im. kpt. Wł. Wysockiego w Biesiekierzu; Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.