NARESZCIE WAKACJE!

23 czerwca o godzinie 10 w sali gimnastycznej odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego.

O tym, że był to udany i pracowity rok świadczy fakt, że w obecności zaproszonych gości, rodziców i nauczycieli aż 26 uczniów odebrało z rąk Pani Dyrektor Anny Piotrowicz i wychowawców, świadectwa z czerwonym paskiem i nagrody książkowe. Troje z nich uzyskało najwyższą średnią w szkole:

Marcel Gemborys- 5,42

Radosław Sobczyński- 5,33

Martyna Leśniewska- 5,31

Za bardzo wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie otrzymali cenne nagrody ufundowane przez Firmę Technika Betonowa sp z o.o. w Biesiekierzu.

W czasie uroczystości wręczone zostały także podziękowania przewodniczącej Rady Rodziców Pani Małgorzacie Kuczyńskiej i Pani Marcie Łabie za bezinteresowną pracę na rzecz naszej szkoły i wspieranie inicjatyw Samorządu Uczniowskiego. Drugą częścią uroczystości było pożegnanie nauczycielki języka polskiego i historii Pani Agnieszki Ławrynowicz, która od września obejmie stanowisko dyrektora w innej szkole na terenie gminy Biesiekierz. Nie zabrakło ciepłych słów ze strony wójta gminy Pana Andrzeja Leśniewicza, Pani Dyrektor, Rady Rodziców, wychowanków z klasy VI i współpracowników.

,, Rok szkolny 2016 / 2017 uważam za zamknięty” –tymi słowami Pani Dyrektor zakończyła uroczystość życząc uczniom udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu.

Opiekunowie SU: Anetta Petin, Katarzyna Szczepanik

 


Szkoła Podstawowa im. kpt. Wł. Wysockiego w Biesiekierzu; Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.