BEZPIECZNE WAKACJE

W dniach 19 i 20 czerwca 2017 r. gościliśmy w naszej szkole Komendanta Straży Gminnej w Biesiekierzu pana Jana Połuboczko, który przeprowadził dla naszych uczniów z klas I-VI prelekcje, dotyczące bezpiecznych wakacji.

Dzieci zapoznane zostały z zasadami bezpieczeństwa, przypomniały również jak należy zachowywać się nad wodą, w lesie czy w górach. Powtórzone zostały reguły postępowania względem osób nieznajomych oraz w sytuacjach zagubienia się. Rozmawialiśmy także o tym, co można robić w trakcie wakacji, aby się nie nudzić i aktywnie spędzić czas.

Życzymy naszym drogim uczniom udanych, słonecznych, ale przede wszystkim bardzo bezpiecznych wakacji!

Justyna Smagieł

 


Szkoła Podstawowa im. kpt. Wł. Wysockiego w Biesiekierzu; Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.